Haber

Süper Loto Sonuçları Açıklandı: 18 Temmuz Salı Süper Loto Sonuçları ve Kazanan Numaralar

Haftanın ilk Muhteşem Loto çekilişi bugün gerçekleşti. Bugünkü çekilişe büyük ikramiyeyi kazanmak isteyen çok sayıda kişi katıldı. Haftanın belirli günleri düzenlenen Muhteşem Loto çekilişleri Milli Piyango İdaresi tarafından canlı olarak gerçekleştirilmektedir. Üstün Loto sonuçları şimdiden aranmaya başlandı. Sonuçlar, muhteşem Loto çekilişinden hemen sonra açıklanacak. Peki, Büyük Loto sonuçları açıklandı mı? İşte 18 Temmuz Salı Sayısal Loto sonuçları ve kazandıran numaralar…

Süper Loto çekilişleri Milli Piyango İdaresi tarafından Salı, Perşembe ve Pazar günleri olmak üzere haftanın üç günü çekilmektedir.

Haftanın ilk Sayısal Loto çekilişi bugün yapıldı. Sayısal Loto çekilişine katılan vatandaşlar şimdiden Muhteşem Loto sonuçlarının detaylarını araştırmaya başladı.

Süper Loto Sonuçları Açıklandı mı?

Milli Piyango’nun en çok kazandıran şans oyunlarından biri olan Süper Loto’da bugün de çekiliş heyecanı yaşanıyor. 18 Temmuz Salı Süper Loto çekiliş sonuçları belli oldu. Süper Loto sonuçlarına aşağıdaki sonuçlar ekranından veya MPİ resmi sitesinden ulaşabilirsiniz.

SÜPER LOTO

18 Temmuz Salı Büyük Loto Sonuçları Ekranı

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu